Pokládka teras - neviditelné připojení

Vrtací šablona pro neviditelné připevnění terasových prken

Drill Tool 50XU Drill Tool 50X se jedná o vrtací šablonu pro neviditelné připevnění terasových prken. S tímto nástrojem lze terasová prkna připevnit výhradně nepřímo / neviditelně. Na povrchu teras tak nejsou viditelné žádné hlavy šroubů. Šrouby jsou pomoci předem daných fixačních bodů rovnoměrně zašroubovány pod úhlem 50° a tím optimálně umístěny. Díky distančním trnům na Drill Tool 50X je automaticky zaručena rovnoměrná vzdálenost spár 6mm mezi jednotlivými prkny.

Více informací o Drill Tool 50X

Terasová úchytka - neviditelné připojení terasových prken

Terasová úchytkaTaké terasová úchytka zabrání vzniklou mezerou mezi spodní konstrukcí a terasovým prknem (10 mm) usmyknutí šroubů z ušlechtilé oceli, především při použití tvrdého / tropického dřeva (viz s. 21). Na rozdíl od Dista-lišty jsou zde však prkna připojena nepřímo, t.zn. že na povrchu terasy nejsou viditelné žádné hlavy šroubů.

Více informací o terasové úchytce »

T-StickT-Stick - neviditelné připojení terasových prken

T-Stick se vloží mezi dvě dřevěná prkna a připojí se v drážce prkna ocelovou destičkou. To vytvoří opticky hezkou dřevěnou plochu bez viditelných hlav šroubů. Vzdálenost prken je automaticky dodržena pomocí T-Sticku. Vzdálenost cca 9 mm od spodní konstrukce umožňuje dobré provětrání, tím se netvoří stálá vlhkost. Životnost je tím pozitivně ovlivněna.

Více informací o T-Sticku »

Příslušenství - pomocné prostředky k pokládce terasových prken

Tx-bitZde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství.

Více informací o příslušenství k pokládce teras »

Máte zájem o více informací? Doporučíme Vám autorizovaného prodejce Real Deck přímo ve Vašem regionu. Prosím, kontaktujte nás.


Ceník teras Real Deck

Venkovní dřevěné terasy
Ceník teras 2023.

více info

Technické informace k pokládce

Odborně provedená montáž spodní konstrukce a dřevěných terasových dílců je velmi důležitá pro zachování trvalé funkčnosti a hezkého vzhledu. Na co by jste měli dbát při stavbě dřevěné terasy?

více info

Povrchová úprava teras

Optické zhodnocení Vaší dřevěné terasy docílíte správným ošetřením, které bude dřevo chránit před nadměrným pohlcováním vlhkosti, před slunečním zářením i před mechanickým oděrem.

více info

Technické a záruční podmínky

Technické a záruční podmínky pro terasy
Real Deck 2023.

více info