Terasové čtverce Deck Clic

Tato unikátní podlaha s modulovým systémem je vyráběna z uznávaných tropických dřevin jako hlavní materiál pro použití v exteriéru, doplněný o inovativní „ do sebe zapadající „ systém podkladu/roštu umožňující mnohonásobné využití a snadnou pokládku. Deck Clic poskytuje vysokou estetiku a životnost. Je nenáročný na údržbu a instalaci. Během montáže není potřeba žádné lepidlo a žádné šrouby. Nabídka je doplněna o příslušenství: vyrovnávací profily a rohové lišty.

Tloušťka dřeva je 15 mm, tloušťka PP roštu je také 15 mm. Dřevo je uměle vysušené a povrchově upravené bezbarvým olejem. Dřevo je spojené pomocí nerezových šroubů s PP roštem.

Vyžádejte si technické a montážní podmínky pro DECK CLIC.

Výběr dřevin

Merbau
30 x 450 x 450 mm

Terasové čtverce Deck Clic Merbau

Cena za m2

1280 Kč bez DPH

1549 Kč vč. DPH

Rohový profil Merbau
30 x 85 x 535 mm
Rohová lišta Merbau

Cena sada 1 x L+1xP

380 Kč bez DPH

460 Kč vč. DPH

Vyrovnávací profil Merbau
30 x 85 x 450 mm
Vyrovnávací lišta Merbau

Cena

215 Kč bez DPH

260 Kč vč. DPH

Poptávkový formulář

Deck Clic je podlaha z masivního dřeva příjemná na bosou nohu z uznávaných tropické dřeviny Merbau vhodná pro vylepšení exteriéru nebo interiéru. Podlahové čtverce v rozměru 45 x 45 cm jsou doplněny o inovativní „do sebe zapadající” systém podkladu/roštu umožňující rychlou a snadnou pokládku. Tloušťka dřeva je 15 mm, tloušťka roštu je také 15 mm. Nabídka je doplněna o vyrovnávací a rohové lišty. Dřevo je uměle vysušené. Deck Clic poskytuje vysokou estetiku a díky vysoké hustotě dřeva Merbau (850–1150 kg/m³) zaručuje dlouhou životnost.

Máte zájem o více informací? Doporučíme Vám autorizovaného prodejce Real Deck přímo ve Vašem regionu. Prosím, kontaktujte nás.


Deck Clic
Fotogalerie

Ceník teras Real Deck

Venkovní dřevěné terasy
Ceník teras 2024.

více info

Technické informace k pokládce

Odborně provedená montáž spodní konstrukce a dřevěných terasových dílců je velmi důležitá pro zachování trvalé funkčnosti a hezkého vzhledu. Na co by jste měli dbát při stavbě dřevěné terasy?

více info

Povrchová úprava teras

Optické zhodnocení Vaší dřevěné terasy docílíte správným ošetřením, které bude dřevo chránit před nadměrným pohlcováním vlhkosti, před slunečním zářením i před mechanickým oděrem.

více info

Technické a záruční podmínky

Technické a záruční podmínky pro terasy
Real Deck 2024.

více info